Group ProfiliMetropol Group SirketleriMetropol'den HaberlerBasında MetropolInsak Kaynaklari

SEKTÖRLER

 Asansör
 Bilişim
 İnşaat
 Sigorta
   Güvenlik
 Elektronik
 Hayvancılık
 Tarım

İNŞAAT SEKTÖRÜ

 

Metropol İnşaat San. ve Tic. A.Ş. 1994 yılından bu yana toplu konut inşaası, projelendirme, mimari çizim hizmetleriyle inşaat sektöründe faaliyet göstermektedir. Yapım ve İdaresini yürüttüğümüz Huzurkent inşaatları kooperatif sistemiyle yapıl-makta olup bu gün 2004-2005 sezo-nunda 200 YTL aidatla yapılmakta buna karşın bölgenin en saygın ve en kaliteli inşaatları konumdadır.

Metropol İnşaat yıllardır işçilikte ve malzemede kalite anlayışından vazgeçmemiştir. Hiçbir zaman kaliteyi azaltarak ucuza mâl etmek gibi gayeler zaman gütmemiştir. İnşaatları ucuza mal etmesinin yegane temeli istikrar güvenilirlik ve adil yönetim anlayışıdır.

HUZURKENT KONUT YAPI KOOP.

1994 yılının başında temelleri atılan Huzurkent, çevre düzenlemesi, cami-leri, yürüyüş parkurları, oyun alanları ve sosyal tesisleriyle kaliteyi, rahat yaşamı arayanlar için 1200 konutluk ideal bir yaşama alanıdır.

Konya Merkezine 20 dakika uzaklıkta geniş bir alana kurulu olan konutlar, şehir gürültüsünden uzak, sakin bir çevreye sahiptir. Konutlar Selçuk Üniversitesi Alaaddin Keykubat Kampüsü'nün ve
2002 yılında inşa edilen Hilton Oteli'nin karşısındadır.

Metropol İnşaat Huzurkent Projesiyle Türkiyede faizsiz ve kredisiz olarak çok düşük aidatlarla uzun yıllara yayılmış ve inşaatlara başladıktan 3 yıl sonra teslimatlara başlayarak kura sistemi ile insanları ev sahibi yapmada güzel bir örneği hayata geçirmiştir. Halen 19 blok 760 dairede üyelerimiz veya üyelerimizin kiracıları oturmaktadır. 3 blok 120 dairenin kabaları bitmiş durumdadır. 3 blok 120 dairede kaba inşaat devam etmektedir. 4 blok 160 dairedesi ise harfiyat ve hazırlık çalışmaları devam etmektedir.

 

  
 


Copyright 2000- 2004
©  - Metropol Group